Kontakt oss


Her finner du informasjon om ansatte i Nettsoft:

Trym Byman
Bedriftrådgiver | forretningsutvikler  | Co-founder & Partner
Klikk og ring: +47 908 77 700
E-post/Teams: trym@nettsoft.no

Jon Rellsve
Systemutvikler | Daglig leder | Co-founder & Partner
Klikk og ring: +47 908 81 888
E-post/Teams: jon@nettsoft.no

Thomas Foss
Bedriftsrådgiver | IT-konsulent
Klikk og ring: +47 909 55 104
E-post/Teams: thomas@nettsoft.no

Per Christian Lundberg
Bedriftsrådgiver | IT-konsulent
Klikk og ring: +47 900 98 942
E-post/Teams: chr@nettsoft.no

Christian Andersson
Systemingeniør MCITP| IT-konsulent
Klikk og ring: +47 22 88 19 13
E-post/Teams: christian@nettsoft.no

Hector Fuentes
Systemingeniør | IT-konsulent
Klikk og ring: +47 22 88 19 15
E-post/Teams: hector@nettsoft.no

Gunnar Meidell
Regnskap | Audio spesialist
Klikk og ring: +47 22 39 88 21
E-post/Teams: gunnar@nettsoft.no

Tom Rellsve
Styremedlem
Klikk og ring: +47 22 88 19 19
E-post/Teams: tom@nettsoft.no

 

Alternativt kan du benytte følgende kontaktskjema

Kontaktskjema