Kontakt oss


Spørsmål?

Ønsker du å kontakte oss for informasjon om våre løsninger ber vi deg benytte vår chat eller fylle ut skjemaet på denne siden, eventuelt sende e-post til info@nettsoft.no eller ringe 22 88 19 19.

Support?

Har du behov for bistand til våre leverte løsninger kan du med fordel chatte med oss i vårt kundesenter på support.nettsoft.no, sende e-post til support@nettsoft.no eller ringe 22 88 19 19.


Trym Byman
IKT-rådgiver | Løsningsdesign | Medeier og grunnlegger
Phone: 0047 908 77 700
Teams: trym@nettsoft.no

Jon Rellsve
IKT-rådgiver | Systemutvikler | Daglig leder | Medeier og grunnlegger
Phone: +47 908 81 888
Teams: jon@nettsoft.no

Thomas Foss
IKT-konsulent | mobil/telekom, IT-utstyr og programvare
Phone: +47 909 55 104
Teams: thomas@nettsoft.no

Per Christian Lundberg
IKT-konsulent | Mobil/telekom
Phone: +47 900 98 942
Teams: chr@nettsoft.no

Christian Andersson
Systemingeniør | IKT Installasjon og drift
Phone: +47 22 88 19 13
Teams: christian@nettsoft.no

Hector Fuentes
Systemingeniør | IKT Installasjon og drift
Phone: +47 22 88 19 15
Teams: hector@nettsoft.no

Gunnar Meidell
Regnskapsfører
Phone: +47 22 39 88 21
Teams: gunnar@nettsoft.no

Tom Rellsve
Styremedlem og rådgiver
Phone: +47 22 88 19 19
Teams: tom@nettsoft.no