Kontakt oss


Her finner du informasjon om ansatte i Nettsoft:

Trym Byman
Sr. Solution Advisor | Co-founder & Partner
Phone: +47 908 77 700
SIP: trym@nettsoft.no

Jon Rellsve
Developer | CEO | Co-founder & Partner
Phone: +47 908 81 888
Teams: jon@nettsoft.no

Thomas Foss
Equipment & Software Delivery | IT-consultant
Phone: +47 909 55 104
Teams: thomas@nettsoft.no

Per Christian Lundberg
Telecom Advisor & Delivery | IT consultant
Phone: +47 900 98 942
SIP: chr@nettsoft.no

Christian Andersson
Systems Engineer | Microsoft® Certified IT Professional (MCITP)
Phone: +47 22 88 19 13
SIP: christian@nettsoft.no

Hector Fuentes
Systems Engineer | IT consultant
Phone: +47 22 88 19 15
SIP: hector@nettsoft.no

Gunnar Meidell
Accountant
Phone: +47 22 39 88 21
SIP: gunnar@nettsoft.no

Tom Rellsve
Board member
Phone: +47 22 88 19 19
SIP: tom@nettsoft.no